Co pro Vás můžeme udělat

Rádi s Vámi strávíme čas povídáním o tom, co Vás trápí či s čím potřebujete pomoct. Po dobu, po kterou budete potřebovat, Vás budeme doprovázet a společně s Vámi hledat možné cesty a řešení. Nabídneme Vám mnoho osvědčených technik, podnětů a tipů pro péči o vztah, pro řešení krizových situací a pro mnohem lepší, citlivější a bezpečnou komunikaci. Projdeme si témata partnerských rituálů, vztahotvorných aktivit a základních stavebních kamenů hezkého vztahu. To vše v případě, že zvolíte Jednorázovou psycho-péči, a nebo se vydáte na delší výlet za hezčím vztahem formou Exkluzivní psychologické péče. 

Možná procházíte rozchodem či rozvodem nebo se Vám stále nedaří se z traumatu konce vztahu, na kterém Vám záleželo, dostat. V Akutní rozchodové/rozvodové péči se věnujeme jednotlivcům, kteří se potřebují vypořádat s tím, že jejich vztah je minulostí a znovu otevřít oči, mysl i srdce plnohodnotnému a hlavně naplňujícímu životu v jeho další kapitole. 

Svatební dar, který jen tak nikdo nedostane je nápadem na užitečný dárek novomanželům. Naučíme je, jak chránit jejich čerstvě zpečetěný vztah (aby třeba jednou nelitovali :-)). 

Všechny naše služby je možné věnovat formou dárkového poukazu.

Jsme partnerem projektu Benefit Plus, proto u nás můžete s klidem čerpat firemní benefity. Je to jednoduché. Spojte se s námi, uveďte, o jakou službu či produkt máte zájem a my Vás už nasměrujeme.

Odeslat dotaz