Mini kurz Váš průvodce péčí o vztah

Máme pro Vás pár podnětů k přemýšlení. Například, že péče o vztah je nejdůležitější domácí prací. Věnujeme tomu jednu sekci kurzu a přimějeme vás pomocí cvičení provést malou inventuru činností, které vztah podporují a které mu naopak dvakrát nepomáhají. Možná vám pomůžeme osvobodit se od některých úvazků a povinností, kterých se neumíte zbavit. Zkusíme vás zastavit ve vašem úprku životem a rozhlédnout se kolem sebe. Zjistíte, jakou obranyschopnost má váš vztah a vytvoříte si prvotní plán péče o vaše jedinečné partnerství. Věříme, že vás to bude bavit a dávat smysl a naději.

 Mini online kurz Váš průvodce péčí o vztah je jednoduchý pro orientaci, přehledný, neobsahuje zbytečné vložené rámečky s dalšími texty, které by tříštily vaši pozornost. Každá podkapitola je doplněná praktickým cvičením. Obrázků je tak akorát, jen pro ilustraci, nejde přece o fotoalbum. Někdy to půjde trochu pod kůži, tak i pro to se do toho pusťte.

Prakticky to bude vypadat takto: Po zakoupení kurzu získáte na 6 měsíců přístup k jednotlivým částem kurzu. Ty se Vám nejprve budou otevírat postupně, vždy v odstupu 2 - 4 dnů. Během doby mezi otevřením jednotlivých sekcí budete plnit úkoly a zkoušet si v praxi to, co se v kurzu dozvíte. Minikurz je prvním ze série možností, jak pečovat o partnerský vztah, jak jej rozvíjet a více si ho užívat.